«Погрози та шантаж»: вихователі розповіли, як директорка дитсадка у Рівному знущалась з підлеглих (ФОТО)

Працівники не можуть стримати сліз

Директорка місцевого дитячого садочка №4 «Соняшник», роками цькувала вихователів. Шантажуючи, змушувала їх звільнятися та навіть забирала частину премій у своїх підлеглих. Керівниця створила нестерпні умови роботи працівникам, постійно принижуючи їх. Виявилося, що ці випадки непоодинокі.

Карашевич Наталія Леонтіївна - директорка дитячого садочка №4

Данильчук Наталія працювала вихователькою у дитсадку №4. Жінка влаштувалася на роботу відразу після відкриття закладу, 5 років тому. Щоправда, пропрацювала менше 2-ох років. Зізнається, на більше не вистачило нервів. Звільнилася під тиском керівника закладу.

Це були постійні приниження, зверхнє ставлення, навіть погрози. Ти не маєш права сказати слово, ти - ніхто, - пригадує Наталія.

За словами жінки, основною причиною такого відношення була відсутність зв'язків з потрібними людьми.

Я простий вихователь, а є людини, які мають певні зв'язки, можуть допомогти садку фінансово або ж вирішити проблеми.

Звичною практикою для директорки було викликати колектив на нараду та привселюдно принижувати працівників, розповідає колишня вихователька.

Данильчук Наталія - працювала вихователькою у дитсадку №4

Батьки дітей, які навчаються у скандальному садочку, вже зверталися до попередньої міської ради врегулювати ситуацію, втім безрезультатно.

Пупова Наталія - ще одна вихователька, яка звільнилася через  публічне приниження директорки. Батьки довго вмовляли повернутися, тож попри страх жінка все ж прийняла рішення поновитися на роботі.

Мені казали, що я пожалію, бо вона не прощає людей, але батьки пообіцяли, якщо мене неправомірно образять, вони будуть мене відстоювати і я погодилась, - пригадує Наталія.

Жінка встигла пропрацювати у садку два тижні. Те, що сталося потім, вихователька без сліз згадати не може.

Мені влаштували публічну розправу. Зібрали весь садочок, усіх колег. Вручили дві неправомірних догани, з якими я не згідна.

 

Далі почали шантажувати, або ви звільняєтесь самі, або примусово по доганах, обирайте. Я вибрала звільнитися сама, я мама-одиначка, вибору у мене немає.

Пупова Наталія - колишня вихователька дитсадочка №4

У рівненській інспекції з праці є серйозні претензії до цього звільнення, про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Виховательці в один день вручили дві догани та звільнили. Чинне законодавство подібного не дозволяє, - зауважив пан Третяк.

До речі, звільнили жінку цинічно, прямо у її день народження.  Уся ситуація радше нагадує спланований план помсти виховательці.

Матір дитини, яка навчається у закладі, не може стримати сліз, каже, для її малюка вихователька стала справжнім другом. Жінка переконана, Пупову Наталію звільнили неправомірно.

Пройшов місяць, а дитина в мене досі питає, коли прийде Наталія Олександрівна. Як я можу їй сказати, коли вона прийде і чому її немає?

 

Дорослі просто загралися у свої незрозумілі ігри, - каже Анастасія Лецкалюк.

Батьки втомилися від постійних змін вихователів. Найбільше їх обурює, що керівництво садочка усе замовчує, тож навіть замислюються над тим, аби встановити у закладі камери спостереження.

Анастасія Лецкалюк - мама дитини, яка навчається у скандальному садочку

Ми не знаємо, що відбувається у тому садку. Нам завжди кажуть, що все добре. Ми боїмося, якщо щось трапиться з нашими дітками, ми навіть не дізнаємось правду, - обурюється мама.

Відомо, що за 5 років керівниця дитсадка домоглася звільнення близько 50-ти вихователів, які не витримали методів її роботи. Міський голова Рівного зустрівся зі скандальною директоркою.

Жінці виписали догану та розпочали проти неї службове розслідування, на цей період її відсторонили від посадових обов'язків.

Олександр Третяк - міський голова Рівного

В ході розслідування було виявлено факти щодо фінансових порушень.

Йшла мова про те, що виписувались премії працівникам садочка, потім ці премії підлеглі були змушені повертати для керівництва, - розповів Олександр Третяк

По цьому факту було розпочате друге службове розслідування. Управління освіти вже подало заяву до правоохоронних органів.

Радіо ТРЕК у Telegram і Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено собаку

Знайдено собаку в районі Басового Кута, порода вовкособ.  

Знайдено техпаспорт на прізвище Сергатюк

Сьогодні ввечері у ТРЦ «Екватор» у Рівному знайшли загублений технічний паспорт на автомобіль Gelly, який зареєстрований на Сергатюка Ігоря Борисовича. Знайдений документ передали у магазин «ANDRE TAN».

Знайдено спанієля

В районі с. Велика Омеляна знайдено собаку породи спанієль. Тому, хто загубив улюбленця, прохання зателефонувати:      

Більше оголошень