Нова хвиля холоду йде в Україну. Синоптик назвала дату (КАРТА ПОГОДИ)

Завтра ще буде тепло

Фото ілюстративне

Завтра, 26 лютого, погода в Україні буде однією з найтепліших у Європі.

В західній частині температура повітря сягатиме +10...+16 градусів.

 

На решті території очікується +7...+12 градусів.

 

А от на Сході та північному сході України буде трохи холодніше. Вдень буде +5....+9 градусів, повідомила Наталка Діденко. 

Синоптична карта на 26 лютого

У п'ятницю, 26 лютого, суттєві опади в більшості наших областей малоймовірні. Однак буде вітряно. Вітер може бути рвучким та некомфортним.

Обов'язково використайте завтрашню п'ятницю для прогулянки – бо вже у суботу-неділю прийдуть опади й похолодає, – зауважила синоптик. 

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень