Поетам Рівненщини пропонують писати та видавати ...еротику

Мова йде про інтимну поезію

11 січня 2017 року бере старт новий проект «Під хмарами», у рамках якого планується випуск збірки поезій, присвяченій любовній та еротичній тематиці поетів Рівненщини. Організатором проекту виступила Катерина Даниляк.

До участі запрошуються всі охочі, це можуть бути як відомі поети, поети-початківці, так і будь-який житель Рівненщини, який пише вірші.

Умови: поетичні вірші мають бути лише українською мовою та розміщуватись на сторінках документу Microsoft Word формату А-4, (14 кегль, Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал).

Термін подання віршів: з 12 січня до 15 лютого 2017 року.

Роботи подаються на попереднє узгодження в електронному вигляді, з повним ім'ям автора, його домашньою адресою, контактним телефоном. На попереднє узгодження роботи надсилайте на електронну адресу: poeziarv@gmail.com

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень