Подружжя на Миколаївщині вигнало озброєних орків з двору (ВІДЕО)

Їм пощастило і їх не розстріляли

У місті Вознесенськ, що на Миколаївщині, ходять озброєні російські окупанти. Орки тимчасово окупували населений пункт і тепер ходять по дворах місцевих мешканців.

Люди їх не бояться і йдуть на озброєних окупантів просто з голими руками. Зокрема, домофон одного з домовласників записав «прихід» окупантів на територію місцевих мешканців.

Тоді подружжя просто вийшло у двір, почало кричати на них, а згодом жінка взагалі виштовхала одного з них за ворота.

На щастя, ці орки були не геть нелюди і не розстріляли українців. На жаль, кількість випадки, коли окупанти просто розстрілюють мирне населення зростає.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень