Податкова декларація стане коротшою

Зведено до мінімуму обсяг інформації, що підлягає відображенню у податковій декларації та додатках до неї

Міністерство фінансів України відповідно до змін, які були внесені до Податкового кодексу України в грудні 2015 року, спростило звітність із податку на додану вартість (ПДВ) для платників податків.

"Так, в порівнянні з попередньою декларацією, в новій формі скорочено кількість розділів декларації: з чотирьох до трьох. Більш ніж удвічі зменшено кількість рядків декларації: з 96 до 44 рядків. Тобто, зведено до мінімуму обсяг інформації, що підлягає відображенню у податковій декларації та додатках до неї", - зазначає прес-служба Рівненської ОДА.

Форма уточнювального розрахунку тепер складається з 21 рядка на відміну від попереднього уточнюючого розрахунку, який складався з 31 рядка.

Сподівються, що спрощення форм податкової звітності з ПДВ дозволить мінімізувати допущення помилок при їх заповненні. Також такий підхід позитивно вплине на підвищення позиції України в міжнародних рейтингах у категоріях щодо податкової системи (рейтинг Doing Business).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень