Податкова декларація стане коротшою

Зведено до мінімуму обсяг інформації, що підлягає відображенню у податковій декларації та додатках до неї

Міністерство фінансів України відповідно до змін, які були внесені до Податкового кодексу України в грудні 2015 року, спростило звітність із податку на додану вартість (ПДВ) для платників податків.

"Так, в порівнянні з попередньою декларацією, в новій формі скорочено кількість розділів декларації: з чотирьох до трьох. Більш ніж удвічі зменшено кількість рядків декларації: з 96 до 44 рядків. Тобто, зведено до мінімуму обсяг інформації, що підлягає відображенню у податковій декларації та додатках до неї", - зазначає прес-служба Рівненської ОДА.

Форма уточнювального розрахунку тепер складається з 21 рядка на відміну від попереднього уточнюючого розрахунку, який складався з 31 рядка.

Сподівються, що спрощення форм податкової звітності з ПДВ дозволить мінімізувати допущення помилок при їх заповненні. Також такий підхід позитивно вплине на підвищення позиції України в міжнародних рейтингах у категоріях щодо податкової системи (рейтинг Doing Business).

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень