Податкова декларація стане коротшою

Зведено до мінімуму обсяг інформації, що підлягає відображенню у податковій декларації та додатках до неї

Міністерство фінансів України відповідно до змін, які були внесені до Податкового кодексу України в грудні 2015 року, спростило звітність із податку на додану вартість (ПДВ) для платників податків.

"Так, в порівнянні з попередньою декларацією, в новій формі скорочено кількість розділів декларації: з чотирьох до трьох. Більш ніж удвічі зменшено кількість рядків декларації: з 96 до 44 рядків. Тобто, зведено до мінімуму обсяг інформації, що підлягає відображенню у податковій декларації та додатках до неї", - зазначає прес-служба Рівненської ОДА.

Форма уточнювального розрахунку тепер складається з 21 рядка на відміну від попереднього уточнюючого розрахунку, який складався з 31 рядка.

Сподівються, що спрощення форм податкової звітності з ПДВ дозволить мінімізувати допущення помилок при їх заповненні. Також такий підхід позитивно вплине на підвищення позиції України в міжнародних рейтингах у категоріях щодо податкової системи (рейтинг Doing Business).

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень