Подарунки для рівнян у радіопатрулі (ФОТО)

СТО «Тачки» підготували сюрприз для водіїв


В ефірі Радіо Трек знову триває улюблена багатьма водіями радіозабава.
Правила залишаються незмінними. Почувши позивні патруля в ефірі Радіо Трек, необхідно першим під’їхати у вказане місце, увімкнути «аварійку» – і отримати подарунок від партнера Патруля - Станції технічного обслуговування «Тачки», що на Соборній,404.

Отож, у вівторок нашими переможцями стали:

Зранку першим переможцем став Віталій Чекан, який приїхав до патрульного на автомобілі Renaut Logan. Він отримав сертифікат на суму 300 грн від СТО «Тачки».

Смачний торт і шампанське отримав від СТО «Тачки» Андрій Гречишніков, який приїхав до нашого патрульного за кермом Ford Mondeo.

«Чоловічий» подарунок отримав Віктор Самолюк, який приїхав за кермом Volkswagen. 

Стежте за ефіром Радіо Трек і пильнуйте за дорогою, брендовий автомобіль «Тачки» може опинитися поруч!

Цього тижня на СТО «Тачки» триває акція – «Дівчачі Тачі» Для кожної панянки за кермом… знижка на заправку автокондиціонера - 50 %.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли пенсійне посвідчення на прізвище Резімова

У Рівному поряд з кафе "Fortissimo" знайдено пенсійне посвідчення, на ім'я Ремізова Віра Олексіївна За деталями звертайтесь за номером: +380964330774

У Рівному загубилася собака Луна

У Рівному шукають вівчарку по кличці Луна. Зелений ошийник, зникла в районі Боярки 5 лютого. Номери власників: 0969732925

У Рівному шукають власників загублених ключів

Біля магазина «Копійка» на розі вулиць Грушевського та Гайдамацької (колишня Струтинської) знайшли ключі. Телефонувати за номером: 0689097415

Більше оголошень