Поблизу Сарн в ДТП постраждав неповнолітній мотоцикліст (ФОТО)

На трасі «Київ-Ковель» поблизу міста Сарни вчора, 17 липня, сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждав неповнолітній мотоцикліст

На місці події слідчо-оперативна група встановила, що 17-річний житель Сарн, керуючи незареєстрованим мотоциклом "Kinlon 150", рухаючись в напрямку райцентру, перевищив безпечну швидкість та не вслідкував за дорогою.

Мотоцикл дотично зіткнувся із автомобілем марки «Renault Scenic». Останнім керував 33-річний сарненчанин. У результаті зіткнення мотоцикліст впав на проїжджу частину та в’їхав у автомобіль марки «IVECO» із причіпом. Водієм вантажівки виявився 33-річний житель Полтавської області.

Унаслідок ДТП мотоцикліста госпіталізували із важкою черепно-мозковою травмою, його стан медики оцінюють як важкий.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху відкрито кримінальне .

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень