Гроші на ремонт укриття у школі вимагають з батьків у Львові

Вони обурені

Збір коштів на ремонт шкільного підвалу задля організації у ньому укриття оголосили у школі №2 Львова. Зокрема, в інтернет-чаті 3-Б класу.

Там написали, що ремонт обійдеться у 35 тис. грн, тож батькам треба здати на картку ПриватБанку чи готівкою у руки по 700 грн.  

Про це повідомили у групі Батьки-SOS у фейсбуці. 

Зараз за цим повідомленням проводять службове розслідування.

Про його результати пообіцяв повідомити в.о директора департаменту гуманітарної політики міськради Львова Євген Бойко, повідомляє zahid.espreso.tv

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень