Площі під торгівлю на вокзалі Рівного здаватимуть в оренду уже в липні

Залізничний вокзал потрапив до другого етапу здачі комерційних площ в оренду на усіх вокзалах країни

Укрзалізниця прагне залучити якомога більше представників бізнесу, зацікавлених в оренді комерційних площ на вокзалах України.

 - Оренда площ на вокзалах — це нові можливості для бізнесу. Світова практика показує, що вокзал може бути як зручним транспортним хабом, так і сучасним торговельно-розважальним центром.

 

Ми готові до співпраці з усіма, хто готовий спільно з нами розвивати та осучаснювати наші вокзальні комплекси, — сказав в.о. голови правління Укрзалізниці Іван Юрик.

Загалом в оренду планують передати комерційні площі 24 вокзалів, і відбуватиметься це у п’ять етапів. Перший етап відбудеться у червні, а вокзал у Рівному потрапив до другого етапу.

Другий етап (липень) передбачає передачу в оренду 10,2 тис. кв. м на вокзалах Біла Церква, Полтава, Тернопіль, Рівне, Фастів, Вінниця, ім. Тараса Шевченка, Чоп, Ужгород, Чернівці, Коломия.

Загалом передача площ в оренду триватиме до вересня, й тоді вже йтиметься про 84 залізничних станції загалом.

Процес передачі в оренду буде проходити відкрито через систему «Prozorro. Продажі». При цьому торгові площі на вокзалах прагнуть зробити уніфікованими.

Загальний вигляд об’єктів, які будуть розміщуватись на вказаних площах буде обов’язково погоджуватись із компанією задля дотримання так званого єдиного коду.

Щодо подальших планів «Укрзалізниці», то Іван Юрик зазначив, що 11 вокзалів планують передати у концесію. За оцінкою очільника Укрзалізниці, вона може тривати від одного до двох-трьох років.

- Що ми бачимо на виході? Громадяни та гості нашої країни, прибувши на вокзал, можуть смачно поїсти на фуд-кортах відомих брендів, випити запашні напої в кав’ярнях, придбати сувеніри, відвідати фірмові магазини великих мереж та виробників, скористатись послугами банків, порадувати близьких свіжими квітами з крамниць, а маленькі пасажири — весело провести час у зонах для дітей.

 

Саме такими ми бачимо сучасні вокзали й докладаємо всіх зусиль, щоб зробити це якнайшвидше, — резюмував Іван Юрик.

Нагадаємо, що від передачі в оренду зазначених площ на 24 вокзалах Укрзалізниця планує отримувати на місяць щонайменше 8,4 млн грн, а на рік — понад 100 млн грн.

За повідомленням Укрзалізниці

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень