Плани змінилися. Хресної ходи в Україні цього року не буде

Її мали провести з нагоди 1032-ї річниці Хрещення Київської Русі

Заяву щодо святкування річниці Хрещення Київської Русі зробив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко

Наприкінці липня ми відзначимо 1032-гу річницю Хрещення Київської Русі. Це важлива історична подія для вірян, тому щороку в цей день проходить хресна хода. Та цей рік вніс свої корективи.

ПЦУ та УПЦ прийняли рішення не проводити хресну ходу. В обох церквах святкування пройдуть з дотриманням вимог карантину. Таке повідомлення вони оприлюднили на своїх офіційних ресурсах.

Радий, що очільники православних церков поставились відповідально до рекомендацій МОЗ і поставили захист здоров’я людей у пріоритет.

Нагадаємо, річницю хрещення Русі відзначають 28 липня. Минулого року тільки у Києві участь у святкуванні річниці Хрещення Русі брали понад 20 тисяч вірян.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень