Плануйте свій маршрут завчасно: завтра у Рівному перекриють вулицю

Неподалік центру

Неподалік центру у Рівному завтра перекриють вулицю Котляревського. Рух транспорту буде обмежений з 9-ї ранку до 13-ої години від вулиці Чорновола до Котляревського, 20 А.

Там проводитиму заміну аварійної опори мережі вуличного освітлення, повідомили Радіо Трек у підприємстві «Міськсвітло».

 

Зауважимо, роботи йтимуть на вулиці, де розташована станція швидкої медичної допомоги.

Втім, труднощів із проїздом спецтранспорту не буде, бо перекриють лише одну смугу руху. Разом з тим, у «Міськсвітлі» закликають водіїв завчасно планувати свій маршрут, враховуючи тимчасові незручності.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Анна Карпець

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень