Півзахисник Шутов залишив «Верес»

Офіційне формулювання – «за сімейними обставинами»

Олег Шутов більше не гратиме за «Верес».

Півзахисник звернувся з проханням достроково розірвати контракт за взаємною згодою сторін. Конкретної причини Шутов не назвав, тому в клубі обрали формулювання «за сімейними обставинами».

Футболіст, який провів за «Верес» 13 матчів та забив один гол, поки не повідомляє, що робитиме далі – чи поїде за кордон, чи зробить паузу, чи очікуватиме пропозицій від інших вітчизняних клубів.  

Нагадаємо, що торік у вересні головний тренер Народного Клубу «Верес» Олег Лутков подав у відставку у зв’язку з сімейними обставинами. Новим тренером «Вереса» призначили колишнього головного тренера ФК «Інгулець» Віктора Богатира

Додамо також, що вже цього року Народний Клуб «Верес» підписав контракти із чотирма новачками.

Повноцінними футболістами рівненського клубу стали центральні захисники Віктор Лиховидько, Денис Притиковський, правий захисник Олександр Квачов та лівий захисник Ілля Пільтенко.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень