Півзахисник «Вереса» знепритомнів під час матчу (ФОТО/ВІДЕО)

Через больовий шок

Півзахисник рівненського «Вереса» Станіслав Шарай знепритомнів під час матчу 13-го туру української Прем'єр-ліги проти «Олександрії».

Про це розповідає Суспільне.

Станіслав Шарай розпочинав матч на лаві запасних та вийшов на заміну на 70-ій хвилині.

Проте вже за сім хвилин тренеру Юрію Вірту довелося змінювати хавбека через те, що тому стало зле. Гравець знепритомнів, проте згодом прийшов до тями. Футболіста забрали лікарі швидкої, на полі його замінив Василь Курко.

«Верес» поки не надавав подробиць щодо стану свого футболіста. В офіційних каналах клубу в соцмережах вийшла публікація з побажаннями на адресу Станіслава.

Пізніше на післяматчевій пресконференції головний тренер «Вереса» Юрій Вірт розповів таке:

— Щодо Станіслава Шарая. Він втратив свідомість.

Слава Богу, вчасно надали йому необхідну допомогу. І наші футболісти зорієнтувалися, і швидка діяла оперативно.

Слава Богу, все добре. Больовий шок був. Добре, що все завершилося добре. Сподіваюся, він якнайшвидше повністю відновиться, - сказав Вірт.

Клубний лікар Артем Зінченко розповів про стан Станіслава Шарая:

— На тлі травми лівого гомілкоступневого суглобу та засильного больового синдрому виникло запаморочення з втратою свідомості.

Зусиллями футболістів, які були поруч в цей час та лікарів Станіслав повернувся до свідомості.

Пульс та артеріальний тиск нормалізувались

Матч в Олександрії закінчився мінімальною перемогою господарів з рахунком 3:2. «Верес» зазнав своєї четвертої поразки в п'яти останніх матчах національної першості та залишається на шостій сходинці в таблиці.