Питання про «зелень» розглянуть депутати Рівнеради

Говоритимуть і про гроші, і про зелені насадження

У ці хвилини у Рівному триває засідання міської сесії. На ній планують розглянути понад 100 питань. У сесійній залі зареєструвалися 32 депутати.

Додатково внесли на розгляд питання про преміювання посадових осіб Рівнеради, про звернення до Президента та Кабміну щодо підтримки зеленої повоєнної відбудови громад.

А депутатка Галина Кульчинська внесла пропозицію створити три комісії щодо вивчення стану укриттів Рівного, на які виділили близько 100 млн грн.

Тож на сесії мають затвердити персональний склад цих комісій.

Одна з них вивчатиме питання облаштування укриттів у дитсадках і закладах культури, інша – у школах, а третя комісія вивчить стан укриттів у житловому фонді міста. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено документи

Загублено гаманець із документами. Усередині — пенсійне посвідчення, картка «Рівнянина» та банківські картки на ім’я Соловей Олександр Миколайович. Документи втрачені 23 червня. Якщо хтось знайшов або має будь-яку інформацію щодо його місцезнаходження, телефонуйте за номером: 050-43-50-103  

Знайдено номерний знак автомобіля

Знайдено номерний знак ВК2357ВО Хто загубив, звертатися (096)-150-7002

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Більше оголошень