Після Великодня в Україні почали зростати ціни на пальне: Де заправитися найдешевше

Відомі області

Після Великодня  мережі АЗС почали збільшувати ціни на бензин та дизпаливо.

Зростання цін поки невелике. Зараз бензин А-95 у середньому коштує 55,92 грн за літр, дизельне пальне – 55 грн за літр, а автогаз – 27,43 грн за один літр.

Найдешевше заправити бензиновий автомобіль можна в Закарпатській, Хмельницькій та Черкаській областях. Там бензин А-95 коштує в середньому 55,20 грн, 55,23 грн та 55,39 грн за один літр.

Автомобіль на газу найдешевше можна заправити у Вінницькій та Закарпатській та областях. Там автогаз у середньому коштує 26,91 та 26,93 грн за один літр.

Експерт Сергій Куюн зауважив, що вже з другого кварталу 2024 року акциз на бензин збільшиться з 213 до 242 євро за 1000 літрів, на дизпаливо – зі 139 до 177 євро за 1000 літрів. На автогаз акциз підвищать мінімально. Акцизи на пальне підвищуватимуть щороку, аж до 2028 року включно.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень