Пільги для УБД: хто може їх втратити у 2025 році

Учасники бойових дій повинні поновити свої дані

У 2025 році учасники бойових дій (УБД) повинні поновити свої дані, щоб зберегти пільги на оплату комунальних послуг.

Пільги продовжать автоматично, якщо не змінилися обставини, що впливають на їх призначення та розмір.

Пільги можуть бути втрачені, якщо відбулися зміни:

  • адреси проживання;
  • склад родини;
  • категорія пільговика;
  • перелік житлово-комунальних послуг.

У таких випадках УБД потрібно подати нову заяву до Пенсійного фонду протягом 30 днів.

Подати заявку можна: поштою, через сервісний центр ПФУ, на порталі електронних послуг або за допомогою е-підпису в мобільному застосунку «Дія».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень