Підвищення плати за проїзд у маршрутках: як зреагували мешканці Рівного

Сьогодні міськвиконком Рівного підвищив плату за проїзд у міських маршрутках з 3 до 4 гривень

Таку плату почнуть брати з 23 березня. 

Як відреагували на цю новину мешканці Рівного? Сайт Радіо Трек зібрав найцікавіші коментарі користувачів соцмережі Фейсбук:

Tanya ZakordonetsНу підняли вартість проїзду у маршрутках до 4 грн. Добре. Але чого не зобов'язали перевізників підняти якість послуг? Ну бляха, ціна має відповідати якості, тоді можна платити. А то перевізники тіки права качають. А консервні банки свої поремонтувати не судьба? Або принаймні помити і почистити всередині? А водіїв культури спілкування навчити? Принаймні, щоб не фиркали до пільговиків. 
От за шо 4 грн платити? Яку додаткову якість мені запропонує перевізник за додоткову гривню?

Олександр Петровський Дуже прогнозоване рішення захистити доходи перевізників, а не інтереси рівнян. І це зрозуміло, бо перевізники щедріші для чинуш, аніж рівняни.Необхідні їм рішення протягуються, попри викриту брехню закладену у фейкові розрахунки « Лобістського управління перевізників » . Правда, цього року у них пройшло не все ідеально і брехню в розрахунках довелось прикривати фейковими дослідженнями пасажиропотоків.

Ruslan Svirskyy Місто невеличке та гарне, тому можна ходити пішки. І око потішити і безкоштовно! ;)

Ruslana Stasyuk Квитки, як і раніше, давати не будуть?

Оксана Самардак Нехай спочатку почнуть їздити нормально і не з'їжджати з маршрутів! Піпєц, блін

Ivan Nakonechnyi поіменне голосування списком є?

Олена Тоюнда Людоньки, то давайте діяти. В чому проблема щодня просити квиточка в маршрутці? Нового, з теперішньою ціною.... Нема квиточка? Подзвонити в міліцію та написати звернення в управління автотранспорту. 
Брудно? Знову написати звернення. Нема по графіку? Написати звернення.Якщо кожен хоч місяць свого часу витатить на це, то буде результат...Але писати реально в управління а не на фб.

Oleksandr Novik Є дуже простий вихід - не їздити, якщо є альтернатива тролейбуса або пройтися. Якби всі організовано проігнорували маршрутки пару тижнів, тоді була би інша розмова. А так побурчать і звикнуть платити.

Sviatoslav Dubov ой та ладно, такий же кіпіш і така ж риторика («ніхто не буде їздити маршрутками за такі гроші») були, коли підняли до 3 грн. Покіпішує народ і заспокоїться, вони це знають. Особливо, коли тролейбуси піднімуть з осені свій проїзд до 3 грн.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень