Підвищення мінімальних виплат: хто матиме пенсію не менше 3000 гривень?

У другому півріччі 2022-го програму вікових надбавок розширять

Програма про вікові надбавки у жовтні поповниться іще однією категорією пенсіонерів. Про це розповіла міністерка соцполітики України Марина Лазебна.

За її словами, уряд визначив пріоритетним підвищення пенсійних виплат особам старшого віку й цьогоріч додатково включив у програму осіб віком 70-75 років.

Прийнята Кабміном постанова передбачає встановлення із жовтня 2022 року щомісячних доплат до пенсій у розмірі до 300 грн. Такі доплати, за попередніми розрахунками, отримають 1,7 млн громадян віком від 70 до 75 років.

Для осіб старше 70 років за наявності повного стажу (для чоловіків – 35 років, для жінок – 30 років) мінімальна пенсійна виплата з жовтня поточного року становитиме 3000 грн.

За наявності стажу меншої тривалості мінімальна пенсія для осіб такого віку визначатиметься пропорційно до наявного страхового стажу і за наявності страхового стажу щонайменше 25 років у чоловіків і 20 років у жінок. Виплата для них становитиме не менш як 2500 грн/міс.

Джерело: На пенсії

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень