Підрозділи ЗСУ буквально стають в чергу: Рівнян просять про допомогу армії

Долучитися може кожен: це рятує життя

Різні підрозділи Збройних Сил буквально стоять в черзі за маскувальними сітками. А виготовляти їх у такій кількості немає кому.

Як нам повідомляють:

Спочатку приходили по 300 людей, зараз – 10.

 

Волонтери вже не мають сил, а потреба в маскувальних сітках – дуже гостра.

Долучитися може кожен.

У Рівному є три центри, де плетуть маскувальні сітки

  • Двір Укртелекому, вхід з вулиці Міцкевича, через ворота біля магазину «Дубок», 1-ий під‘їзд
  • Ресторан «Примавера» (вул. Петра Могили)
  • Школа «Центр Надії»

Збираються там щодня, крім неділі, з 10:00 години. Якщо не вмієте плести сітки – вас навчать, навіть пригостять чаєм чи обідом.

Просять також приносити тканину. Важливо, щоб вона була несинтетична і бажано неяскравих відтінків зеленого кольору.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень