Помилилася? Підприємиця Рівного просила в оренду приміщення міськвиконкому

І отримала відмову

Підприємиця Марія Меркулова, яка торгує квітами, рослинами, насінням, добривами, домашніми тваринами та кормами, звернулася до влади Рівного із заявою. У ній

просила включити приміщення на вулиці Соборній, 12-А у перелік об'єктів, які здаються в оренду з аукціону. А за цією адресою розташований міськвиконком.

Міський голова Рівного Олександр Третяк розпорядився їй відмовити. Бо, пояснив, 

приміщення використовується для власних потреб. 

Як розповіла Радіо Трек начальник міського управління комунальною власністю Наталія Поліщук, підприємиця просто помилилася:

Нині всі заяви на оренду комунального майна подаються через електронну торгову систему. І Марія Меркулова у своїй заяві помилилася з адресою, вказавши вул. Соборну, 12-А, де розташований міськвиконком.

 

Оскільки заявка пройшла через електронну торгову систему, ми мусили на неї офіційно відреагувати. Тому й було видане таке розпорядження міського голови.  

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Теги: оренда
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень