Підприємці з міста «червоної зони» на Рівненщини мітингують, бо ВООЗ дозволила усім працювати? (ВІДЕО)

Підприємці «підковані», апелюють до порад ВООЗ

В Острозі триває мітинг місцевих підприємців. Під стінами міської ради зібралось кілька десятків людей, які на «високих тонах» говорять з представниками місцевої влади. Відео викладають очевидці у соціальних мережах.

На відео чути, як жінка у натовпі каже, про те, що

податки підприємці вимушені платити, водночас заробити ці кошти – не можуть.

Жінка також апелює до представників міської ради заявою Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо карантину і його негативного впливу на економіку.

Нагадаємо, від учора, 24 серпня, Острог потрапив у «червону зону», яка передбачає посилення карантинних обмежень. Зокрема заборонений рух громадського транспорту, закриті заклади харчування та магазини, окрім продуктових. Також тут не відновлюватимуть навчання у закладах освіти.

Наші новини у ТelegramНомер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ліна Захарова

Ліна Захарова

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень