Підприємства банкрути на Рівненщині боргують понад 208 мільйонів гривень податків

Справи щодо них розглядають у суді

ФОТО ілюстративне з мережі

Податковий борг платників на Рівненщині до зведеного бюджету становить майже 670 млн гривень. З яких 208 млн грн – це борг підприємств банкрутів.

Таких в області наразі 45 підприємств і справи щодо них розглядають у суді. При чому 9 справ за позовом податківців.

Заступник голови ОДА Ігор Тимошенко

Про суми найбільших податкових боргів банкрутів розповів заступник голови ОДА Ігор Тимошенко:

Серед боржників є компанії, що боргують в межах 85 мільйонів гривень. Інші в межах 3-4 мільйонів гривень. Це проблемне питання яке потребує спільного розгляду з органами місцевого самоврядування.

З проблемними підприємствами в області працюють, організовують тематичні зустрічі, аби не допустити збільшення суми боргу.

Податківці ж нагадують, що несвоєчасна сплата призводить до виникнення податкового боргу та створює негативні наслідки для платників, зокрема це опис майна, а також стягнення дебіторської заборгованості.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень