Підлітки з Рівного пройшли  майже 50 кілометрів річкою Случ (+4 ФОТО)

Юнаки та дівчата з різних шкіл Рівного у супроводі педагогів Палацу дітей та молоді і спеціальних інструкторів, з 13 до 16 червня на катамаранах пройшли майже півсотні кілометрів річкою Случ. А це сумарно 18 годин, що були  проведені на воді.

Група стартувала у селі Курчиця Житомирської області, а 16 червня прибула в Соснове Рівненської області. Спочатку планували пройти лише 30 кілометрів, але щоб збільшити кількість порогів, які потрібно подолати, а, відповідно, екстриму та незабутніх моментів, вирішили продовжити подорож ще на 15 кілометрів.

«За час сплаву підлітки по-справжньому здружилися, навчилися взаємодіяти злагоджено та швидко. Найекстремальнішим під час перебування на річці було подолання порогів та проходження під мостами. Однин з них, понтонний, настільки низько розміщений, що доводилося в прямому розумінні лягати на катамаран, притримуватись за міст руками, який в цей момент був за кілька сантиметрів над носами команди», – зазначено в повідомленні Палацу дітей та молоді Рівного.

Незабутні враження учасники проекту «Лідерська хвиля 2016» отримали не лише від самого сплаву Случем, а й від споглядання природи Рівненщини і Житомирщини. Густі ліси та високі скелі – ось що було видно з катамаранів, а ще підліткам пощастило побачити чорного журавля та сіру чаплю.

Також діти побували в Корецькому та Губківському замках, точніше на їх руїнах і на Замковій горі, що розміщена на території заповідника «Соколині гри». 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень