Під виглядом антисептиків продають водичку: яким повинен бути склад антисептика

Експерти радять обирати антисептики, які у своєму складі містять не менше 70% ізопропілового спирту. 

Під час пандемії коронавірусу  магазини та аптеки переповнені різними антисептичними засобами.

Є рідкі антисептики, гелі, «антисептичні» креми для рук та навіть пінки.  

Часто у ці продукти додадуть ароматизатори, блискітки та барвники. Однак експерти розповіли, як серед цього різноманіття антисептиків обрати по-справжньому корисний, повідомляє Medical Xpress.

Експерти радять обирати ті засоби, які містять не менше 60% етилового спирту або 70% ізопропілового спирту.

 

Інші схвалені інгредієнти можуть включати стерильну дистильовану воду, перекис водню і гліцерин.

Не варто купувати антисептики, у складі яких є метанол або 1-пропанол. Ці речовини високотоксичні.

Також не варто купувати антисептики, які замість спирту містять бензалконій хлорид, тому що він менш ефективний у боротьбі з бактеріями, мікробами та вірусами.

Фахівці також не рекомендують робити дезінфекційні засоби в домашніх умовах, оскільки неправильна суміш хімікатів може виявитися неефективною або викликати опіки шкіри.

Експерти підкреслюють, що найкращий дезінфекційний засіб – вода і мило.

 

Антисептиками можна користуватися тільки в тому випадку, якщо немає можливості вимити руки під краном.

Джерело – РБК-Україна

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень