ON-LINE

Під Рівненською ОДА пікетували проти зубожіння (ФОТО)

вівторок, 09 жовтня 2018
Профспілки Рівненщини

Майже  сотня людей профспілчан сьогодні пікетували під Рівненською ОДА. Працівники рівненського аеропорту, освіти, промисловості, пенсіонери та військові долучилися до всеукраїнської акції, яку оголосила Федерація профспілок України.

Вимагали не підвищувати ціни на газ, податки, натомість підвищити вдвічі мінімалку та прожитковий мінімум. Докладніше розповідає голова Федерації профспілок Рівненщини Микола Шершун:

Перша вимога – не доспустити подальше зубожіння наших людей. А за цим сьогодні стоять тарифи. Треба зупинити підвищення цін на газ та інші тарифи, аби українці мали змогу їх оплачувати. Також серед наших вимог – підвищення прожиткового мінімуму до 5100 гривень, а мінімальної зарплати до семи тисяч гривень. Такі цифри підрахували наші експерти згідно з міжнародною допомогою.

Спершу всі присутні проголосували за список вимог до влади, лише після того їх передали представникам ОДА. Далі адміністрація направить ці вимоги до столиці.

Заступники голови адміністрації Віталій Ундір та Ігор Тимошенко зауважили перед пікетувальниками, що акція показує активність профспілок України. Якщо влада не відреагує на сьогоднішню акцію, Федерація профспілок обіцяє зібрати багатотисячний пікет під стінами Верховної Ради. 

Відреагувати влада має, внісши принаймні частину вимог до закону про бюджет на наступний рік.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного