ON-LINE

Під Рівненською ОДА пікетували проти зубожіння (ФОТО)

вівторок, 09 жовтня 2018
Профспілки Рівненщини

Майже  сотня людей профспілчан сьогодні пікетували під Рівненською ОДА. Працівники рівненського аеропорту, освіти, промисловості, пенсіонери та військові долучилися до всеукраїнської акції, яку оголосила Федерація профспілок України.

Вимагали не підвищувати ціни на газ, податки, натомість підвищити вдвічі мінімалку та прожитковий мінімум. Докладніше розповідає голова Федерації профспілок Рівненщини Микола Шершун:

Перша вимога – не доспустити подальше зубожіння наших людей. А за цим сьогодні стоять тарифи. Треба зупинити підвищення цін на газ та інші тарифи, аби українці мали змогу їх оплачувати. Також серед наших вимог – підвищення прожиткового мінімуму до 5100 гривень, а мінімальної зарплати до семи тисяч гривень. Такі цифри підрахували наші експерти згідно з міжнародною допомогою.

Спершу всі присутні проголосували за список вимог до влади, лише після того їх передали представникам ОДА. Далі адміністрація направить ці вимоги до столиці.

Заступники голови адміністрації Віталій Ундір та Ігор Тимошенко зауважили перед пікетувальниками, що акція показує активність профспілок України. Якщо влада не відреагує на сьогоднішню акцію, Федерація профспілок обіцяє зібрати багатотисячний пікет під стінами Верховної Ради. 

Відреагувати влада має, внісши принаймні частину вимог до закону про бюджет на наступний рік.


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ