Під Рівним викрили чоловіка, який «обчищав» автівки (ФОТО)

Забирав гроші та речі

Напередодні до поліції звернулися двоє жительок села Обарів, що неподалік обласного центру. Жінки розповіли, що вночі з їхніх автівок викрали гроші та речі. В обох випадках машини були незамкнені.

У відділі комунікації поліції області повідомили, що до злочину може бути причетний 31-річний рівнянин.

Під час обшуків у зловмисника правоохоронці виявили та вилучили викрадені з автомобілів речі, півтора кілограма бурштину-сирцю, близько 10 грамів висушеної подрібненої речовини рослинного походження та інші речові докази.

Чоловіка затримали. Нині триває розслідування.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень