Під прикриттям поліції та охорони вкрали сотні тонн вугілля з вантажних поїздів

Злочинців викрили

Фотоілюстрація

До цієї злочинної організації входило близько 30 людей, серед них були  правоохоронці, працівники залізниці та цивільні громадяни. Плани пограбувань ретельно розробляли та чітко розподіляли, хто що має робити.

Щоб пограбувати потяг, члени банди, які працювали у воєнізованій охороні залізниці, зупиняли його у визначеному місці. Потім інші учасники організації перевантажували вугілля з вагонів у вантажівки. Десятки авто караваном вивозили крадене вугілля. За один раз група могла вивезти до 100 тонн вугілля, на операцію витрачали від 30 хв до 1 години.

Працівники поліції у Запорізькій області, які входили до угруповання, забезпечували прикриття операції.

За попередніми підрахунками, на крадіжках вугілля зловмисники заробляли мільйони.

Фіксація слідчими ДБР злочинної діяльності організації тривала майже рік. Роботу на всіх етапах масштабної спецоперації постійно контролювало керівництво ДБР.

Слідчі ДБР повідомили про підозру 7 особам: підозрюваній у створенні злочинної групи, двом інспекторам поліції в Запорізькій області,  начальнику однієї зі стрілецьких команд «Укрзалізниці»,  трьом цивільним особам за участь у злочинній організації.

Вирішується питання про повідомлення про підозру іншим фігурантам провадження.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень