Під Миколаєвом російським загарбникам страшніше, ніж у Чечні

«Задачу идти на Николаев» вони вважають нереальною

Колаж Радіо Трек
Колаж Радіо Трек

Армія окупантів під командуванням генерала Якова Рязанцева, яка дислокується на Миколаївщині, зазнає поразки та перебуває в облозі.

Один із загарбників згадує, що на 4 день війни генерал пообіцяв їм, що «спецоперація» завершиться за лічені години, які тривають досі.

Самі окупанти їхали в Україну, щоб переможно пройти по містах як на параді. Однак зараз їх взяли в кільце, тому «задачу идти на Николаев» вважають нереальною, повідомляє СБУ з перехоплених розмов.

– Ребята подходят, у которых вместо бронепластины обычный кевларовый экран: Там,…товарищ генерал, это, блин, у меня такая вот ситуация... А он говорит: сынок, крепись… и съе*ся. Тут такой трэш, на нас свой самолет авиабомбы скинул… с добрым утром было… – розповідає російський окупант своєму бойовому товаришу.

Солдати другої армії світу жаліються, що не мають наметів, буржуйок та живуть в окопах, які вирили самі. У 50% особового складу обмороження ніг, але у госпіталі їх лікувати не збираються, адже навіть 200-х не вивозять:

«…здесь даже 200-х отправить не могли, они с нами дней 5 катались».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень