ПФУ неправильно нараховує пенсії за віком: як занижують виплати

Така ситуація може бути у багатьох українців, а вони й не підозрюють

Українці, які оформили пенсію за віком і після цього продовжили працювати, часто стикаються з проблемою некоректного нарахування розміру виплат.

У Пенсійному фонді занижують заслужений розмір виплат під час перерахунку пенсії за стажем і зарплатою за період, відпрацьований після виходу людини на пенсію.

Так, нещодавно до редакції «На Пенсії» звернувся чоловік, якому неправильно перерахували його пенсію у вересні 2010-го.

Проблема у тому, що при перерахунку пенсії йому враховували середню зарплату по країні за 2007 рік (1197 грн 91 коп.) – тобто ту, що враховувалася ще до перерахунку.

Чоловік же вважає, що під час перерахунку мали застосувати поточну середню зарплату по країні (1650 грн 43 коп.) за 2009 рік, тобто за рік, що передує року чергового перерахунку.

Цей вид перерахунку пенсії регулюється ч. 4 ст. 42 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» від 1 січня 2004 року.

У редакції цієї статті станом на вересень 2010 року сказано, що якщо людина відпрацювала 2 роки з моменту останнього перерахунку або з моменту призначення пенсії, то перерахунок робиться з урахуванням середньої зарплати по країні за рік, що передує року такого перерахунку.

Це означає, що чоловіку у ПФУ неправильно перерахували виплати, недорахувавши певну суму. І таких, як він, по Україні може бути тисячі.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петеренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петеренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

На Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою

Сьогодні, 21 липня, о 15:20 на зупинці вул.Відінській знайшли сумочку з дитячою іграшкою.

Більше оголошень