Pfizer і Moderna підвищили ціни на свої вакцини

Бо вони більш ефективні і затребувані

Фармацевтичні компанії Moderna і Pfizer оголосили про підвищення цін на свої вакцини проти коронавірусної хвороби COVID-19. Доза Pfizer здорожчала на майже 5 доларів, а доза Moderna — до близько 3 доларів, - пише Суспільне.

Тепер ціна однієї дози Pfizer на європейському ринку складає 19,50 євро, колишня була 15,5 євро. Moderna підвищила ціну приблизно на 10%. В останніх контрактах в ЄС ціна вакцини Moderna становить 25,50 долара. У першій закупівельній угоді одна доза коштувала близько 22,60 долара.

Третя фаза випробувань вакцин Pfizer і Moderna показала більш високу ефективність цих препаратів у порівнянні з вакцинами компаній AstraZeneca і Johnson & Johnson.

Водночас Європейська комісія і уряди країн ЄС погодилися заплатити вищу ціну, щоб забезпечити підтверджені поставки з європейських заводів-виробників. Moderna підтвердила колишню позицію: угоди про менших обсягах будуть виконуватися за вищими цінами, а представник компанія Pfizer ухилився від коментарів з приводу цін на вакцини для ЄС.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублене службове посвідчення прокурора

Загублене службове посвідчення прокурора видане на імʼя Ваколюк Юлії Олександрівни. Прошу вважати недійсним.

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

Більше оголошень