ON-LINE

Перший мурал у Рівному стане символом гармонії і свободи (ФОТО)

четвер, 28 червня 2018
Величезна пташка прикрасить фасад будинку на вулиці Міцкевича

Як ми уже повідомляли, на багатоповерхівці у Рівному з’явиться величезний малюнок.

В рамках низки заходів «Рівне – місто унікальних подій» у липні на вулиці Міцкевича, 9 реалізують урбаністично-мистецький  проект «The Street Walls» площею півтисячі квадратних метрів. Тут буде зображена пташка і традиційний орнамент в поєднанні з сучасним каліграфічним письмом.

Авторами цього малюнку стануть митці з Рівного та Львова Віктор Челяда і Тарас Довгалюк. Саме їх проект здобув перемогу серед 10 інших авторів зі Львова, Києва, Одеси, Луцька і Рівного.

Переможця обирало компетентне журі, та не останню роль зіграли і побажання мешканців будинку на Міцкевича, 9.

Автори малюнку пояснюють концепцію так:

Ми вирішили торкнутися теми свободи. Як символ вільної думки і вибору дій обрали образ птаха, що розчиняється у геометричних силуетах міста, що в свою чергу покликані розчинити прямі лінії міського образу і надати їм динаміки і різноплановості. Також використали шрифтовий патерн із сучасної каліграфії в поєднанні з традиційним орнаментом.

Напис каліграфією – «Моє місто». Цей малюнок про міське середовище та істот, що його населяють. Про взаємопов`язаність людей, тварин та предметів. Про компроміс, що повинен бути присутній у подібних просторах. Інакше конфлікти будуть знищувати усіх і все. Гармонія та свобода - основні означення цього стінопису.

Нагадаємо, частково на втілення проекту «The Street Walls» з бюджету міста  виділили 70 тисяч гривень. Решту необхідної суми, яка буде озвучена перед стартом реалізації муралу (нині тривають усі підрахунки), нададуть меценати.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Зник Йорк

    У районі Глибокої, приватний сектор між Текстильником та Гаражами загубилася собака породи...
  • Втрачено паспорт громадянина України і закордонний

    Вчора ввечері на вулиці Гагаріна загубили два паспорти на ім'я Грищук Богдани. Прохання...
  • Знайдено паспорт на прізвище Бережняк

    На вул. Григорія Сковороди знайдено паспорт на прізвище Бережняк Роман.
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного