У Рівному витратили майже два мільйони гривень на видовища

Відбувся звіт організаторів проектів «Рівне – місто унікальних подій»

На проведення заходів з міського бюджету було виділено близько 2 млн грн і проведено 38 заходів. Організатори заходів прозвітували, що витрачали кошти на друковану продукцію, проживання в готелях, подарунки гостям, оренду залів тощо. Своїми враження від проведених заходів поділилася автор проекту, заступник міського голови Рівного Галина Кульчинська:

Багато проектів вже стали брендами Рівного. Це і Різдвяниий бал, і Металеве серце України. Особливо Металеве серце є надзвичайно дороговартісним проектом, який ми вперше фінансували в цьому році.

Але тепер ми можемо бачити безцінні презенти учасників фестивалю у нас на Лебединці.

Галина Кульчинська зазначила, що поки невідомо, яка сума з міського бюджету буде виділена на заходи у наступному, 2018 році, але однозначно проект «Рівне – місто унікальних подій» має продовжуватися. Проте, будуть переглянуті положення про цей проект, і вимоги про використання бюджетних коштів будуть жорсткіші.   

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень