Перший електрокар з’явився в автопарку ХАЕС (ФОТО)

Це приклад використання зеленої енергетики й безпеки для довкілля, — Андрій Козюра

Хмельницька АЕС долучилася до пропаганди екологічного транспорту й зменшення забруднення довкілля. Днями підприємство отримало перший у своєму автопарку електромобіль «Hyundai IONIQ Electric», розповів гендиректор ХАЕС Андрій Козюра. Електромобіль на ХАЕС передали з ДП «НАЕК» Енергоатом».

Електрокар працює у службі таксі електростанції й забезпечує перевезення працівників між об’єктами у службових потребах.

Практику використання електрокарів продовжать й наступного року, каже Андрій Козюра:

Уже наступного 2021 року ми запланували придбати декілька електромобілів. По-перше, аби надалі продовжувати традиції зеленої енергетики, по-друге, ми маємо споживати наш кінцевий продукт – електроенергію.

Крім того, використання електромобілів це економія для підприємства. Андрій Козюра зазначає, що здолати 100 кілометрів на електрокарі приблизно у вісім разів дешевше, ніж на бензинових аналогах.

Довідково:

Корейський виробник Hyundai вирішив зробити ставку на стовідсоткову екологічність автомобілів нового покоління, випустивши у 2016 році на ринок Америки та Європи свій перший електричний хетчбек Hyundai IONIQ Electric. Автомобіль має високий коефіцієнт аеродинаміки, його можна зарахувати до родини спортивних. Однак, значне перевищення швидкості на ньому не передбачено, бо електроніка обмежує її до 165 кілометрів за годину.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень