Перший електрокар з’явився в автопарку ХАЕС (ФОТО)

Це приклад використання зеленої енергетики й безпеки для довкілля, — Андрій Козюра

Хмельницька АЕС долучилася до пропаганди екологічного транспорту й зменшення забруднення довкілля. Днями підприємство отримало перший у своєму автопарку електромобіль «Hyundai IONIQ Electric», розповів гендиректор ХАЕС Андрій Козюра. Електромобіль на ХАЕС передали з ДП «НАЕК» Енергоатом».

Електрокар працює у службі таксі електростанції й забезпечує перевезення працівників між об’єктами у службових потребах.

Практику використання електрокарів продовжать й наступного року, каже Андрій Козюра:

Уже наступного 2021 року ми запланували придбати декілька електромобілів. По-перше, аби надалі продовжувати традиції зеленої енергетики, по-друге, ми маємо споживати наш кінцевий продукт – електроенергію.

Крім того, використання електромобілів це економія для підприємства. Андрій Козюра зазначає, що здолати 100 кілометрів на електрокарі приблизно у вісім разів дешевше, ніж на бензинових аналогах.

Довідково:

Корейський виробник Hyundai вирішив зробити ставку на стовідсоткову екологічність автомобілів нового покоління, випустивши у 2016 році на ринок Америки та Європи свій перший електричний хетчбек Hyundai IONIQ Electric. Автомобіль має високий коефіцієнт аеродинаміки, його можна зарахувати до родини спортивних. Однак, значне перевищення швидкості на ньому не передбачено, бо електроніка обмежує її до 165 кілометрів за годину.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Радянська

Ольга Радянська

Загублено AirPods

Сьогодні зранку біля Готелю Мир було загублено AirPods Pro у рожевому чохлі. Прохання повернути за винагороду.  

Знайдено акіту

В районі Басового Кута знайдено собаку породи акіта. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати  

Знайдено коробку зі взуттям

В торговому центрі Ліон, що на продуктовому ринку, знайдено коробку зі взуттям.    

Більше оголошень