Першому електрокару від Apple – бути! Але до чого тут Lamborghini?

Apple відновлює роботу над своїм електрокаром й набирає для цього досить сильну команду

Lamborghini

За даними Bloomberg, Apple найняла Луїджі Тараборреллі, колишнього топменеджера Lamborghini з 20-річним стажем роботи, для допомоги у проєктуванні власного електрокара Apple Car. В Lamborghini Тараборреллі переважно займався дослідженнями та розробками, проєктував підвіски, гальма, диски, кермо, шасі тощо.

Поява такого фахівця в команді з розробки електрокара означає те, що Apple після кількох невдач знову береться за випуск електромобілів.

До того ж у листопаді на роботу взяли Крістофера Мура, колишнього інженера Tesla, який працював над створенням автомобіля-безпілотника.

Передбачається, що Тараборреллі стане головною фігурою в команді Apple Car. До нього також приєднаються представники Ford, BMW, McLaren, Porsche та інших відомих автовиробників.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Сергій Шевчук

Сергій Шевчук

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень