Перший сніг: як на дорогах Рівненщини ліквідовують наслідки негоди(ФОТО)

Вже використали понад 130 тонн спецсуміші

Напередодні ввечері на Рівненщині випав перший інтенсивний сніг. Аби не допустити утворення ожеледиці, від вечора автошляхи області почали обробляти протиожеледними засобами, повідомили у Рівненській облдержадміністрації.

- Посипали найбільш важливі та небезпечні місця.

 

Нагадую, що для оперативного реагування на ситуацію на дорогах Рівненщини, працюють гарячі лінії з їх утримання.

 

Цієї зими дороги на Рівненщині обслуговуватиме 5 підрядних організацій, - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Як повідомили в Службі автомобільних доріг у Рівненській області, вчора з 22 години понад 40 машин та механізмів виїхали на превентивну обробку основних транспортних артерій області. До роботи залучили пів сотні фахівців. Використали близько 130 тонн протиожеледних матеріалів.

Номери гарячих ліній, аби повідомити про ситуацію на дорогах, можна знайти тут.

Наразі головні дороги області оброблені та перебувають в належному експлуатаційному стані, зауважують у Рівненській ОДА.

За даними Рівненського обласного гідрометцентру, найближчі три доби в області очікують нульові температурні позначки, а вже від суботи – похолодання та сніг.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень