В Україні за допомогою додатку «єППО» вперше збили ракету

Як це відбулося

Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Днями над Україною збили ракету, яку відстежили за допомогою мобільного додатку «єППО». Про це у Facebook повідомив один з розробників програми.

Перше «бойове застосування» застосунку відбулося на Півдні України.

«Калібр» летів на дуже малій висоті, завдяки особливостям рельєфу місцевості локаційно не спостерігався. Але декілька пильних громадян побачили бл*діну і відразу сповістили військових за допомогою застосунку «єППО».

 

Наші зенітники за кілька секунд отримали цілевказання, мали достатньо часу та без зайвих проблем, як на тренажері збили «Калібр» з ПЗРК «Ігла», – розповів співробітник конструкторської групи «Технарі» Геннадій Сульдін.

Він зазначив, що система електронного виявлення повітряних цілей спрацювала саме так, як хотіли розробники.

З допомогою «єППО» планували відстеження низькозвучих дозвукових крилатих ракет, насамперед «Калібрів». Загроза на кшталт «Шахед» з'явилася набагато пізніше, – додав він.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень