Перша ракетка світу знову втрапив у скандал в Австралії

Влада країни вдруге анулювала візу Джоковича

Нован Джокович. Фото - Чемпіон
Нован Джокович. Фото - Чемпіон

Перша ракетка світу Новак Джокович найближчим часом має покинути Австралію.

Міністр імміграції Австралії Алекс Хоук вирішив повторно анулювати візу сербського тенісиста.

За словами чиновника, таке рішення має під собою медичні підстави, а також наголосив, що анулювання візи Джоковича відповідає суспільним інтересам.

Хоук наголосив, що він ретельно вивчив усю інформацію, яку йому надали Міністерство внутрішніх справ, прикордонна служба Австралії та сам Новак.

Джерело також зазначає, що адвокати серба планують оскаржити це рішення.

А сам Джокович може пропустити Відкритий чемпіонат Австралії.

Раніше повідомлялося, що Джокович надав неправдиву інформацію у декларації при в'їзді в Австралію.

Джерело: champion.com.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень