Перейменування вулиць: У Рівному хочуть «причесати» деякі вулиці до однієї назви

Оскільки у різних документах назва однієї вулиці відрізняється

Затвердити єдині назви для вулиць пропонують у Рівному. В обласному центрі є низка вулиць, які у різних документах мають різні варіанти назви. Оскільки рішення, яким було б визначено конкретне найменування вулиці, не існує.  Про це повідомили на черговій комісії з питань архітектури та будівництва:

У нас є вулиця Академіка Михайла Грушевського, але у різних документах вона називається по-різному. Є вулиця Ак. Грушевського, М. Грушевського, Михайла Грушевського, Грушевського, Академіка Грушевського. Ми провели повний аналіз по архітектурі і у нас немає будь-яких рішень, навіть за часів Польщі, де органи місцевого самоврядування визначили б одну чи іншу назву. Те саме сталося й з вулицею Коперника.

 

Треба «причесати» усі вулиці до однієї назви. Варто визначитися, де військове звання, то скрізь його пишемо. В ідеалі це зробити одним проєктом рішення. В нас ще є дуже багато не названих об’єктів, таких як сквери чи парки, з якими теж треба розібратися.

Більш детально це питання мають розглянути на сесії міської ради.

Крім того, у зв’язку з дерусифікацією назв вулиць Рівного була пропозиція створити спеціальний пояснювальник-словник, де буде інформація про те, як колись називалася та чи інша вулиця, як її перейменували та чому.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень