У Рівному з'явиться Площа Європейська

Одну з головних площ Рівного перейменують

Площа Європейська, вулиці імені Олександра Борисенка та Олександра Храпаченка. Це результати сьогоднішнього засідання комісії з питань найменування міських об’єктів, встановлення пам'ятних знаків, меморіальних та анотаційних дощок на території м.Рівне.

Як повідомили у Рівнераді, члени комісії врахували думки мешканців міста, результати опитування, яке провело управління культури й туризму, пропозиції та звернення релігійних та громадських організацій, закладів міста тощо.

При цьому перевага надавалася старим назвам вулиць Рівного, постатям, пов’язаним із нашим містом, загиблим Героям Рівного.

 

У результаті прийняли рішення щодо перейменування таких вулиць:

  • вулицю Гончарова на вулицю Олександра Храпаченка
  • вулицю Курчатова на вулицю Володимира Стельмаха
  • вулицю Короленка - на вулицю Олександра Борисенка
  • вулицю Айвазовського - на вулицю Василя Авраменка
  • вулицю Блока - на вулицю Лірницька
  • вулицю Бородіна - на вулицю Дівочу
  • вулицю Брюлова - на вулицю Анни Валентинович
  • вулицю Вавілова - на вулицю Павла Пащевського
  • вулицю Верещагіна - на вулицю Івана Пулюя
  • вулицю Глінки - на вулицю Василя Сліпака
  • вулицю Врубеля - на вулицю Родини Рощинських
  • вулицю Достоєвського - на вулицю Новоміська
  • вулицю Єсеніна - на вулицю Петра Зінченка
  • вулицю Жуковського - на вулицю Архітектора Бургіньйона
  • вулицю Ковалевської - на вулицю Гімназійну
  • і площу Короленка - перейменували на Площу Європейську

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень