ПЕРЕВТОМА: Арестович пояснив свою заяву по Дніпру тим, що дуже мало спить (ФОТО)

«Я просто втомився. Я один тягну мільйон різних процесів» (с)

Війна - це мистецтво обману. Ми чули це не раз і від самого Арестовича.

Однак те, що він видав учора в ефірі у Фейгіна, всі однозначно признали як недопустимий промах та як грубу помилку, яка стала просто подарунком для пропагандистів Кремля.

У відповідь на суспільний резонанс радник Офісу Президента  Олексій Арестович пояснив свою заяву про те, що ракету у Дніпрі 14 січня нібито збили українські сили ППО, втомою.

 

Пояснення політик опублікував у Facebook 15 січня.

Нагадаємо, 14 січня Арестович в ефірі з блогером Марком Фейгіним заявив, що ракету, яка зруйнувала будинок у Дніпрі, нібито збили наші ППО, після чого «вона впала на під'їзд» і вибухнула.

У Повітряних силах ЗСУ спростували цю інформацію. Військові пояснили, що у Дніпро прилетіла протикорабельна ракета Х-22, і ЗСУ не має вогневих засобів, здатних збивати такий тип ракет.

Це стане можливим лише після отримання від Заходу таких систем як Patriot PAC-3 або SAMP-T.

Що тепер каже АРЕСТОВИЧ:

«Народ, я просто втомився. 320 днів прямих вечірніх ефірів, не враховуючи решти роботи, постійне недосипання, постійне інформаційне перевантаження, відрядження.

 

Мільйони контактів на день і всі з «... надтерміновою і надважливою» інформацією. По 70 повідомлень у 10 хвилин.

 

Допоможи тим, врятуй тих, вислухай того... Я часто засинаю на ходу. Присів, прийшов до тями, [зрозумів], що спав», – написав Арестович.

За словами політика, прямо під час ефірів йому надсилають повідомлення люди, які він має аналізувати на ходу і видавати в ефір.

«У мене немає редакторської групи. Я один тягну мільйон різних процесів, від інформаційних до практичних. У мене перед самим Фейгіним закінчився непростий інформаційний захід.

 

Я вже до ефіру був у стані, коли засинав на ходу і ледве ворочав язиком. Я швидко звірив новини в 10 хвилин, що залишилися, побачив різні версії і вирішив їх обговорити в ефірі, як те, що закинуте в інфополе»,  – заявив радник Офісу президента.

Він також розповів, звідки дістав озвучену ним інформацію про ракету.

«Мій товариш, колишній ППОшник, ішов вулицею в момент влучання. Він мені сказав, що на 100% чув два вибухи і впізнав перший як роботу ППО. Досі він не помилявся. І був упевнений, що ракету збили», – написав Арестович, але визнав, що цю інформацію треба було подати інакше, і що якби він «був хоч трохи у формі, то витяг би лінію».

Нижче ми подаємо скриншот оригінального допису Арестовича на ФБ

P.S. ОДНАК, ТЕПЕР У НЬОГО ІНША ВЕРСІЯ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Максим Розенко

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai

У Рівному знайшли техпаспорт на автомобіль Hyundai. Якщо документи ваші - телефонуйте 

У Рівному знайдено окуляри та телефон

У Рівному, на вул. Відінська, 39 біля М'ясомаркета/ біля АТБ знайдено  окуляри  та телефон. Знайдене передали продавцям на касу магазину 

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Більше оголошень