ON-LINE

Перевізники Рівненщини беруть за проїзд менше, ніж могли б

понеділок, 30 січня 2017
Про таке свідчить моніторинг Рівненської ОДА

Управління інфраструктури та промисловості Рівненської ОДА провело моніторинг вартості проїзду у північному напрямку області.

Чиновники з’ясували – перевізники беруть за проїзд навіть менше, ніж могли б.

Нагадаємо, тиждень тому представники обласної влади зустрілися з місцевими перевізниками. Результатом перемовин стала домовленість - вартість на міжміських маршрутах складає 60 копійок за пасажиро-кілометр, а на приміських – 65 копійок.

Тож за цими розрахунками маршрут від Рівного до Березного повинен коштувати 47 гривень, проте перевізник встановив ціну 42 гривні. Вартість проїзду від обласного центру до Варашу піднялася з 70 до 90 гривень, тобто за кілометр пасажири сплачують 57 копійок. Водночас з Рівного до Костополя ціна одного пасажиро-кілометра становить 59 копійок.

Проте, це пасажирів аж ніяк не заспокоює. Найбільше людей турбує вартість проїзду саме у приміському транспорті, адже мешканці Рівненського району часто змушені діставатися у Рівне і назад на роботу. Тож такий доїзд може коштувати навіть 30 грн на особу на день. Зокрема про це у групі Зробим Кустин (Решуцьк, Сергіївку) краще! написав Юрій Черуха.

Керівник управління інфраструктури Федір Мисюра зауважив, що

Сьогодні відсутнє державне регулювання тарифів.

Тож чиновники можуть лише домовлятися з перевізниками. І в подальшому моніторити дотримання цих домовленостей. Вже найближчим часом такий моніторинг проведуть на всіх міжміських напрямках області.

КОМЕНТАРІ 3

КОМЕНТУВАТИ
 • Ирина Ливина Ira_Livin Непогана заявочка. Так про все можна казати, наприклад підняти вартість хлібу до 30 грн за буханку і сказати: "ми мберемо менше, ніж могли". Я взагалі не сумніваюся в тому, що вони можуть брати скількизавгодно. Відповісти
 • Ирина Ливина Ira_Livin До теми http://radiotrek.rv.ua/news/u_rivnomu_pereviznyky_vidmovlyayutsya_vyhodyty_na_marshruty_213413.html Відповісти
 • Ирина Ливина Ira_Livin [url]http://radiotrek.rv.ua/news/u_rivnomu_pereviznyky_vidmovlyayutsya_vyhodyty_na_marshruty_213413.html[/url] Відповісти

Оголошення

 • Зникла кішка

  В районі Тинного по вулиці Карпенко-Карого загубилася кішка Британка сіро-голубого...
 • Втрачено техпаспорт

  Втрачено техпаспорт на автомобіль FIAT FIORINO державний номер АВ1312 EI. Прохання...
 • Загублено чорну сумку

  В четвер, 2 липня, близько 16 години по вул. Макарова, 23, на зупинці громадського транспорту...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного