«Переробка сміття в Україні - неможлива», - міський голова Рівного Володимир Хомко

Адже на це немає грошей

Причиною цього міський голова Рівного Володимир Хомко називає низький тариф на послугу з вивезення сміття. І пояснює, що в Європі у цей тариф закладені і послуги з переробки відходів:

Не буде в Україні переробки, доки буде такий тариф. Це вам скаже будь-який спеціаліст, який цим займається. І от ми - на розтяжці: з одного боку всі кричать, що давай переробляй сміття, і всі кажуть, що в Європі переробляють. Так, переробляють, але там кожен платить за це 5 євро. Ми кажемо, що не заробляємо стільки. А як переробляти?

 

Кожен мешканець Німеччини, Польщі платить 4-6 євро в середньому. І в цій сумі є і переробка.

Так, у Рівному мешканець багатоповерхівки за вивезення сміття платить 8,53 гривні на місяць. Це майже у 20 разів менше, ніж у Європі.

 

Мирослава Опанасик Радіо Трек

Теги: Сміття
Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень