Переплутані у лікарні канадійці знайшли батьків через 40 років

У Вінніпезі відбулася прес-конференція, на якій оприлюднено підтвердження того, що двоє канадців з народу крі протягом 41 року жили в чужих сім'ях. Їх переплутали у лікарні після появи на світ в 1975 році, повідомляє CBC News.

На заході оголосили результати тестів ДНК, які показали, що Леона Свенсон (Leon Swanson) і Девіда Тейт-молодший (David Tait Jr.) виховували не їх біологічні батьки. Дізнавшись про це, вони ледь не заплакали.

«У нас немає слів. Пройшов 41 рік ... Я просто розгублений, збентежений і злий », - заявив Тейт. Пізніше він зазначив, що завжди буде вважати людей які його виростили своїми батьками, проте тепер у нього з'явилися ще одні батьки і брат. За його словами, Тейт і Свенсон вирішили спілкуватися як одна велика сім'я.

Леона і Девіда переплутали в лікарні Norway House Indian Hospital в провінції Манітоба, де вони народилися з різницею в три дні. У цьому ж медзакладі після появи на світ в 1975-м випадково поміняли двох інших канадців, про що стало відомо в листопаді минулого року. Цей випадок подав Тейту і Свенсон ідею зробити тест ДНК.

 

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень