У Рівному тривають перемовини з перевізниками краю. Через локдаун буде транспортний колапс?

Як та за скільки можна буде дістатись до роботи на маршрутці під час локдауну - питали в ОДА

Під час локдауну громадський транспорт на Рівненщині працюватиме у звичному режимі. Про це повідомили в Рівненській ОДА.

Водночас карантинні обмеження щодо кількості пасажирів у громадському транспорті не скасовуватимуть.

 

Попри те, що через це більшість маршрутів – збиткові.

Перевізникам, що працюють на таких напрямках, з обласного бюджету компенсацій не передбачено, кажуть в пресслужбі обласної адміністрації.

ФОПам радять звертатись до служби зайнятості, і претендувати на допомогу від держави, яку надають усім підприємцям.

До слова, перевізники заговорили про підвищення плати за проїзд. Про це повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін на брифінгу.

Поки тривають перемовини фахівців управління інфраструктури з власниками маршрутів останні цін не підійматимуть.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень