Перед Великоднем Рівненщина може потрапити до «червоної зони», - Подолін

Усе, аби вийти до свят з нижчою захворюваністю

За два тижні до святкування великодніх свят Рівненщина може потрапити до «червоної зони» карантинних обмежень. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник голови РОДА - Сергій Подолін.

Сьогодні у нас є дискусія про введення «червоної» зони, щоб вийти до пасхальних свят з нижчою захворюваністю. Наразі чекаємо і контролюємо цифри заповненості лікарень, щоб не перейти у «червону зону».

На сьогодні у постанові Кабміну немає пункту про обмеження святкування Великодня. Втім, все ж може виникнути ситуація, що за два тижні до свят Рівненщина житиме в обмеженнях «червоної зони».

Хочу наголосити, що від рівня епідемічної безпеки, який буде встановлений на Рівненщині на кінець травня, будуть залежати наші рішення, - підкреслив чиновник.

Наші новини у Тelegram. Наш Viber: 063-73-4-106-4

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень