Перед скасуванням фіксованого курсу долара в Україні активно скуповують валюту

Скільки доларів купили цього року

Фото - depositphotos
Фото - depositphotos

Незабаром в Україні можуть скасувати фіксований курс долара. Подейкують, що це може статися 15 вересня. На тлі цих чуток українці почали активно скуповувати американську валюту.

В серпні українці придбали більше валюти, ніж продали. Хоча у попередні два місяці спостерігалася зворотна тенденція. Тоді населення більше продавало доларів, аніж купувало.

Загалом з початку цього року в Україні продали 11,874 млрд доларів, а купили – 13,835 млрд.  

Додамо, що через активний попит на американську валюту курс долара зріс до 38,60 грн. Нацбанк відреагував на це збільшенням обсягу доларових інтервенцій на валютному ринку, а також дозволив банкам продаж безготівкової валюти у розмірі до 50 000 гривень. Завдяки цьому курс долара на чорному ринку почав знижуватись і нині становить близько 37 гривень.

Джерело: Today.ua

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень