Пенсію не за місяць, а одразу на п’ять виплатять в Україні (ВІДЕО)

Про поновлення звичайного життя на де окупованих територій розповів президент Володимир Зеленський

Українці на де окупованих територіях нарешті отримають пенсії. При цьому не за один місяць, а одразу за п’ять. Тобто за весь час, поки населений пункт був в окупації.

Дуже важливо, що разом з нашими військами, з нашим прапором на деокуповану територію заходить і звичайне нормальне життя. Як приклад — у Балаклії, у Граковому вже почалася видача пенсій одразу за п'ять місяців. За той час, коли ми просто не могли здійснити виплати через окупацію.

 

І всі українські пенсіонери на звільненій території отримають виплати. Україна завжди виконує свої соціальні зобов'язання перед людьми, — зазначив президент Володимир Зеленський.

Наразі стабілізаційні заходи завершені у районах загальною площею понад 4000 км кілометрів, ще приблизно на такій самій звільненій території стабілізація триває.

Джерело: Інформаційний патруль 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень