Пенсійний вік в Україні таки підвищуватимуть. Але не для всіх

«Під кого» спробують прописати зміни

В Україні готують підвищення пенсійного віку.

Нововведення торкнеться не всіх, а лише держслужбовців. Якщо новий закон ухвалять, то вони зможуть виходити на пенсію після 65 років - тоді, коли захочуть, передає Today.ua.

Зараз державні службовці, як і решта  громадян, які мають достатній страховий стаж, виходять на заслужений відпочинок у 60 років.

Однак якщо ті, хто не перебував на держслужбі, можуть спокійно працювати і після виходу на пенсію, то держслужбовцям дозволено продовжити трудову діяльність лише за спеціальним наказом, і виключно до 65 років. Після досягнення цього віку вони мають покинути своє місце роботи.

Утім, чимало чиновників до цього віку лише накопичили достатній досвід і ще можуть довго використовувати його на благо суспільства. Через це у «Слузі народу» нині розглядають питання про те, аби зняти це вікове обмеження.

Потрібно лише розробити прийнятний механізм, який дозволяв би людині, що має таке бажання, працювати довше.

При цьому, в такому разі пенсійний вік і початок виплати пенсій для держслужбовців не змінюватимуть. Вони зможуть і працювати, і отримувати пенсію, як і решта працюючих пенсіонерів.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень