У вересні частині пенсіонерів підвищать виплати: кому пощастить

І головне: скільки ж додадуть до пенсії

Уже наступного місяця, у зв'язку з підвищенням мінімальної зарплати, у 1,5 млн громадян зростуть пенсії.

Це пов'язано з тим, що українці старші 65 років, які виконали вимоги щодо стажу, мають право отримувати не менш як 40% мінімалки.

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» розповів радник міністра соцполітики Микола Шамбір.

За його словами, сума надбавки буде не надто велика, як і кількість людей, яких це підвищення торкнеться:

Десь на 1,5 млн пенсіонерів вплине підвищення заробітної плати. Мінімальна зарплата у 4 723 грн з вересня буде 5 000 грн.

 

Якщо прийме Верховна Рада (відповідний законопроєкт – ред.), то на 40% від мінімальної зарплати буде мінімальна пенсія для осіб, які мають 65 років, - пояснив Шамбір.

Також він зауважив, що «практично всі пенсії зараз підлягають підвищенню». Частина таких виплат наразі не індексуються, але в уряді вже працюють над тим, аби наступного року індексація торкнулася усіх категорій пенсіонерів.

Додамо, що до 1 вересня мінімальна пенсія для тих, хто досяг 65 років і виконав вимоги щодо стажу (35 років для чоловіків і 30 років для жінок), складає 1 889 грн. А вже з настанням цієї осені вона може становити 2000 грн.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень