Пенсії у серпні: частині громадян почали платити більше. Кого торкнулося підвищення?

Декому додали відразу 2 тис. грн

Пенсійний фонд вже профінансував пенсії у серпні. Там розповіли, що на фінансування виплат виділили 5,6 млрд грн, з яких:

1,1 млрд грн виплатять через відділення «Укрпошти»;

  • 4,5 млрд грн – через уповноважені банки.
  • Згідно з чинним законодавством, виплата пенсій у серпні розпочалась 4 числа.

Для кого пенсія у серпні зросте на 45%

У серпні для 400 тис. учасників бойових дій пенсія зросте на 45%, або на 834,3 грн. Нині пенсія для цієї категорії складає 210% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Раніше вона становила 165% від розміру ПМ.

Також на 2 тис. грн уряд підвищив пенсії військовослужбовцям, призначені до 1 березня 2018 року, та встановив з 1 липня мінімальну пенсійну виплату з урахуванням надбавок, підвищень, доплат особам, яким вона призначена за військовим законом України (пенсії за вислугу років, пенсії з інвалідності) у розмірі 3854 грн. Підвищені пенсії будуть виплачені якраз у серпні – з доплатою до підвищених розмірів за липень.

Джерело: 24 канал

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень